SIT ברחבי העולם

מצא את נציגי SIT ברחבי הגלובוס

משרד ראשי

03-5456000

info@sitsite.com

 תוצרת הארץ 16 (קומה 3) תל אביב, 6789110

צפון אמריקה

המערב התיכון ארה"ב

עמרי לינדר / Omri Linder

omri@sitsite.com

צפון מזרח ארה"ב

אדית גוריטי / Edith Gorriti

edithgorriti@sitsite.com

ארצות הברית

יוני שטרן / Yoni Stern

yoni@sitsite.com

1646-878-6234+

אירופה

ישראל

מאירה מויססקו / Meira Moisescu

meira@sitsite.com

03-5456000

תוצרת הארץ 16 (קומה 3) תל אביב, 6789110

בריטניה

גרג סטדלר / Greg Stadler

greg@sitsite.com

44-0-7768-143-718+

19 Searle Rd, Farnham

Surrey, England

אוסטריה וגרמניה

מקסימיליאן רייטמאיר / Maximilian Reitmeir

maximilian@sitsite.com

43-0-680-2257825+

Maria-Theresien Straße 1, 6020

Innsbruck, Austria

אסיה ואוקיאניה

סין

 תמר שלוש / Tamar Chelouche

info@sitsitc.com

86-21-58818322+

B236, 139 Fanghua Road, Pudong New Area

Shanghai, China

אוסטרליה

רייצ’ל אודיג’ / Rachel Audigé

Rachel@sitsite.com

61-0-403-527-455+

Hampton, Victoria, 3188

Australia

אמריקה הדרומית

צילה

ריקרדו פופקין / Ricardo Pupkin

ricardo@sitsite.com

56-2-290-33377+

Av. Alonso de Córdova 5870, Of. 418, Las Condes

Santiago, Chile

קולומביה

רוברטו דה לה פאווה / Roberto de La Pava

roberto@sitsite.com

57-1-3001672+

Carrera 3 Oficina 102 Castillo del Mono Osorio

Bogotá, Colombia

Get our innovation model that has worked for 1000+ companies.

No thanks, not now.